Notice: Constant search already defined in /home/kneu/domains/kneu.kiev.ua/public_html/journal/ukrconst.php on line 50
Журнал 'Міжнародна економічна політика' en
ua
Головна

Про журнал

Редколегія

Міжнародні журнали

Для авторів

Вимоги
до статей


Статті

Архів

Контакти

Пошук

Місія журналу

Журнал "Міжнародна економічна політика" заснований Київським національним економічним університетом у 2003 році. Його спільно випускають та підтримують Київський національний економічний університет (Україна) і Центр торгової політики та права при Карлтонському й Оттавському університетах (Канада).

Основними цілями журналу є, по-перше, сприяти прогресу знань у галузі міжнародної економічної політики в колах науковців і практиків України та інших країн з перехідною економікою, а також у світі, і, по-друге, сприяти обміну ідеями та розвитку діалогу стосовно міжнародних торгово-економічних питань. Журнал намагається досягти цих цілей шляхом забезпечення форуму для публікації досліджень та статей (що проходять процедуру анонімного рецензування та відбіру) науковців і практиків з усього світу, яких читатимуть не лише в Україні, а й узагалі у світі.

Номери журналу видаються і українською, й англійською мовами. Для полегшення видання та поширення журнал буде також доступним в електронній формі через веб-сайт журналу та компакт-диски.

Журналом приймаються статті, пов'язані з питаннями торгівлі, інвестицій та менеджменту в Україні чи інших країнах з перехідною економікою, а також на теми фінансової стабільності, економічних реформ, співробітництва, права, політекономії, міжнародних фінансових організацій, іншими питаннями, які доводиться вирішувати розвинутим країнами, країнам з перехідною економікою та країнам, що розвиваються. Насамперед, розглядатимуться статті, що мають практичне значення для державних діячів, науковців та інших професіоналів, які працюють у сфері зовнішньоекономічної політики. Кінцевого терміну подання робіт не існує: статті приймаються на постійній основі.

Усі статті проходять процедуру анонімного рецензування та відбору за участю науковців і професіоналів-практиків з України, Канади, США, Великої Британії тощо.

Цей журнал є цінним джерелом інформації для практиків і науковців у галузі міжнародної економіки та права України і за кордоном. Він також сриятиме обміну знаннями, дослідженнями й ідеями у цій сфері.

Журнал висловлює вдячність Центру торгової політики та права (ЦТПП) та Канадському агентству міжнародного розвитку (CIDA) за сприяння та підтримку.


Згідно з Постановою Президії ВАК від 04.07.2006 №1-05/7
журнал включено в перелік наукових видань ВАК України
According to the Resolution of the Presidium of the Supreme Attestation Commission of Ukraine
the journal was included into the list of scientific publications of Ukraine.

All rights reserved.
Copyright 2005 Journal of International Economic Policy
ISSN 1812-0660